Apie Coats Kontaktai Kalendorius Nuorodos
 
  Coats logo
 
home + authrights + 3 naujiena
  UAB Coats Lietuva
     

apie coats
naujienos ir įvykiai
produktai
nemokami modeliai
mūsų pasaulyje
kontaktai
nuorodos

Mūsų prekiniai ženklai

opti logo
red heart logo

Nauja „Schachenmayr Original“ mezgimo siūlų kolekcija Pavasaris-vasara 2014

„Schachenmayr Original Ashana“ mezgimo siūlai:

100% medvilnė

50 g/33 m

 Apie prekę:

Ashana (tariama Ašana) – natūralios medvilnės mezgimo siūlai, pasižymintys vasarinių siūlų savybėmis. Puikiai dera su Schachenmayr Original Multicolor siūlais – tiek spalvų įvairove, tiek spalviniais efektais. Todėl parinkus atitinkamus siūlus rezultatai bus išskirtiniai. Siūlai gaminami tik iš natūralios medvilnės, kad blizgesys ir spalvų ryškumas būtų matomi ir verpaluose, ir mezginyje. Grandininio pynimo struktūra suteikia siūlams lengvumo ir minkštumo; juos malonu liesti. Kadangi nedidelius darbelius galima megzti greitai ir be vargo, siūlai puikiai tiks pradedančioms mezgėjoms.

 

„Schachenmayr Original Sun City mezgimo siūlai:

50% akrilas

50% medvilnė

50 g/97 m

 Apie prekę:

Sun City (tariama San Siti) – teikiantys komfortą, minkšti universalūs vasariniai mezgimo siūlai. Itin plono verpimo medvilnė ir daugiasiūlė konstrukcija suteikia siūlams išskirtinį minkštumą. Taip pat dėl tokios konstrukcijos užtikrinamas apvalus siūlų sukimas, sukuriamas glotnus ir lygus apimtį suteikiantis efektas. Siūlams gaminti naudojamas itin plonas akrilo pluoštas. Jis primena mikropluoštą, kuris suteikia siūlams išskirtinį minkštumą, beveik šilko švelnumą. Panašių pojūčių patirsite tik liesdami mikropluošto mišinius arba egyptietišką medvilnę. Siūlų ilgis ir storis parinkti taip, kad jais būtų galima pakeisti Schachenmayr Original Punto siūlus. Taip pat puikiai papildo Schachenmayr Original Boston Sun siūlų asortimentą, tiksliau pastarieji buvo panaudoti kaip pagrindas sukurti Sun City siūlus. Puikiai tinka megzti ir nerti.

 

Schachenmayr Original Lumio Cotton mezgimo siūlai:

56% medvilnė

37% akrilas

7% kiti pluoštai

150 g/90 m

 Apie prekę:

•       Puikiai papildo Schachenmayr Original Standard Lumio mezgimo siūlų asortimentą!

•       Lumio Cotton (tariama Liumio Koton) – teikiantys išskirtinį komfortą lengvi vasariniai siūlai, gauti sujungus poliakrilo pluoštą ir medvilnę!

•       Storį siūlams suteikia daugiasiūlis sukimas, kurį sudaro 20 atskirų susukimų, plius 1 šviesą atspindintys pluoštas.

Subtilus dažymas naudojant vienspalvius tonus ir melanžo potepiai itin madingai perteikia šviesą atspindinčio pluošto blizgesį.
 
 
 
   
 
Coats.com Coatscrafts.com Sitemap Teisine Informacija